Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pomocy Chorym Na Przewlekłą Białaczkę Szpikową

WALCZYMY O SZANSĘ DLA KAŻDEGO CHOREGO
rozmawiamy - radzimy - pomagamy

Nasze Stowarzyszenie wspiera osoby chore na PBS, ich rodziny i bliskich. Organizujemy szkolenia i akcje informacyjne związane z chorobą i nowoczesnymi metodami leczenia białaczki. Bierzemy udział w pracach krajowych i międzynarodowych organizacji, których celem jest zwalczanie chorób nowotworowych.
Przede wszystkim jednak, z całych sił staramy się, by nasi pacjenci mieli pełny, równy i bezpłatny dostęp do najlepszych metod i lekarstw pomagających im wygrać z chorobą.
Dbamy, by każdy, kto zgłosi się do nas, otrzymał pewną i wyczerpującą informację, pomagamy skontaktować się z innymi chorymi doświadczonymi w przebiegu choroby i leczenia, organizujemy koła regionalne Stowarzyszenia.
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy wszystkich tych, którzy cierpią na przewlekłą białaczkę szpikową, są wiadomościami o tej chorobie zainteresowani, potrzebują pomocy.

Zgłoś się do nas i zostań Członkiem Stowarzyszenia lub rozpocznij pracę jako wolontariusz!

Zarząd i Komisja Rewizyjna